| anonim_4396 a întrebat:

Am facut cea mai mare greseala, mutam niște standuri si nu am observat ca una are un cui ruginit in ea si din greseala m-am lovit la genunchi(cred ca mi-a intrat cuiul ca e un punct acolo), pe moment m-a durut putin si nu prea a curs sange, acum cam dupa 2 ore,ma doare si cand merg ma doare acolo si cand îndoi genunchiul(si acum e roșu imprejur la punct si in mijloc e vânat spre negru, e un punct de cui) oare m-am infectat sau ceva? Nu a curs mult sânge dar ma doare, o sa ma dau cu o crema, poate imi trece, macar sa nu se umfle.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
37 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ma, parca denissa era cu sarcina, acu si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Eu sunt Denisaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Eu sunt Denisa in persoana.Care cred ca am diferite boli

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si unde e userul cu denisa?! L-ai schimbat? De ce n-ai ramas cu ala? E altul, sau doar l-ai schimbat pe ala in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mi-am schimbat numele din Denisa887 in asta, contul e acelasi

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaha, bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mdaaa...Dupa cum am mai zis: ma doare spatele si am picioarele umflate ( oare de la ce? De la sarcinaaa) ca altceva nu cred sa am, ba da:tetanos, cancer etc...Dar pentru problemele astea e logic ce am..Pe bune acum, si cand credeam ca ma mai liniștesc