| bymhyt a întrebat:

Salut, m-am lovit la degetul mare de la mana chiar la incheietura, pe moment nu m-a durut deloc am putut sa il indoi fara probleme doar ca mi-a curs cam tare sange, dar m-am pansat, dupa aproximativ o ora am luat bandajul jos si am incercat sa il indoi, dar ma doare si nu pot si s-a si umflat putin. Ce parere aveti, oare s-a rupt sau doar doare cum m-am lovit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Te doare când îl îndoi?

| bymhyt explică (pentru Andreeush):

Acum ma mai lasat durerea dar tot ma mai doare cand il indoi.