| Gangstaass a întrebat:

Buna TPU am facut exercitii pentru antebrat cu gantera si am ridicat gantera de 100 de ori si nu mai pot de durere, ma doare foarte tare osul ala care uneste oasele degetelor cu mana daca ma intelegeti o solutie va rog nu mai pot ridica nimic si cand butonez sau ridic un pahar cu apa ma doare help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Popiea a răspuns:

Se numeste febra musculara pentru ca te-ai fortat foarte tare happy Cel mai bine ca sa iti treaca febra musculara e sa te misti cat mai mult + gheata. Alta solutie nu ai.