| Maria8332 a întrebat:

am fost intr-o vacanța, acum 2 zile m-am întors cu avionul și de pe avion mi-e rău încontinuu. De 2 zile am stări de voma dar incontinuu. Ce poate fi? Am luat metoclopramid, apa cu lămâie. Degeaba de 2 zile la fel sunt. Dau fundița

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Un test de sarcină ai făcut?

| urseyul a răspuns:

Daca era de la avion iti trecea in cateva ori maxim, altele sunt cauzele si daca zici ca de 2 zile ai greturi, da un test de sarcina ar fi indicat