| Freeze09 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu BlueStacks... cand incerc sa il instalez imi da aceasta eroare http://postimg.org/image/vg0yicnjd/ puteti afla care este problema?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Merloc a răspuns:

Probabil, cerintele sunt prea mari pentru pcu tau

| Freeze09 explică (pentru Merloc):

Nu e problema cu cerintele...
Cand am avut Windows 7 mi-a mers.