| ioanaioo21 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. De curand ma doare nara stanga foarte rau si o simt intarita si umflata. Stie cineva ce ar putea sa fie si ce as putea sa fac? Fundita! Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un mic cos.Ai avut degetul murdar cand l-ai bagat in nas.

| YesorNo a răspuns:

Si eu am patit asa. Trece in 1-2 zile. Pune niste spirt sau spala-te cu apa si sapun. Mult noroc big grin

| Minimalistul a răspuns:

Posibil sa fie un cos, eu am patit.

| ioanaioo21 explică (pentru Minimalistul):

Problema e ca pare sa fie mai mare decat un simplu cos.

| Minimalistul a răspuns (pentru ioanaioo21):

Cel mai probabil e un cos de ala mare sub piele, cam dureros.