| perversaotvvv a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ceva ajutor am cateva intrebari.Nu mi-a venit ciclul de 4 luni de zile de 3 saptamani iau anticonceptionale am fost si la doctor acum sunt in pauza aceea de 7 zile am facut dragoste cu iubitul meu in prima zi de pauza in care nu am mai luat anticonceptionale am facut-o protejat aseara mi-au curs cateva picaturi de sange si cheaguri de sange toata noaptea nu mi-a mai curs nimic de dimineata am vazut pe absorbant un cheag de sange nimic mai mult de ce oare? si daca ar continua aceste simptome as putea face dragoste peste 2 zile? Merci mult Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Adevarul e ca ar putea sa nu fie nimic grav, dar este posibil si sa fie vorba despe altceva.Mai bine ai vorbi cu un medic ginecolog, nu neaparat de fata cu mama ta, pentru ca el stie mai bine.Baftawinking

3 răspunsuri:
| ToffyNR1 a răspuns:

Sunt baiat deci nu stiu prea multe de treaba asta,dar din cate ne spune pe la biologie la scoala, cel mai corect ar fi sa te duci la un ginecolog, sa iti faca un mic control, poate esti mai sensibila la anticonceptionale, si sa nu fie ceva grav.

| amalukaa a răspuns:

Mai bine ai apela la un ginecolog

| perversaotvvv explică:

Am fost si la ginecolog si mi-s-a spus ca asa este normal.