| perversaotvvv a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ceva ajutor am cateva intrebari.Nu mi-a venit ciclul de 4 luni de zile de 3 saptamani iau anticonceptionale am fost si la doctor acum sunt in pauza accea de 7 zile am facut dragoste cu iubitul meu in prima zi de pauza in care nu am mai luat anticonceptionale am facut-o protejat aseara mi-au curs cateva picaturi de sange si cheaguri de sange, toata noaptea nu mi-a mai curs nimic de dimineata am vazut pe absorbant un cheag de sange nimic mai mult de ce oare? si daca ar continua aceste simptome as putea face dragoste peste 2 zile? Merci mult Funda! Merci!

Răspuns Câştigător
| ddoorrxxyy a răspuns:

E foarte simplu acel chiag de sange este ovulul ce in fiecare luna o femeie de peste 14 ani il da afara. Dupa vreo 3 zile ai putea face dragoste cu iubitul tau