| EdwardIronWolf a întrebat:

Buna TPU am o hemoragie subconjuctivala care a aparut acum 3 zile am mers la medic si mi-a dat niste picaturi dar vad ca pata in loc sa se diminueze se mareste ce sa fac? Medicul de familie nu are program in aceste zile vreau un raspuns cat mai rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi totusi la acelasi oftalmolog si arata-i situatia.Cu sistemul sanitar din Romania mori cu zile.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mergi la un control de specialitate la medicul oftalmolog!
Chiar şi la Urgenţe/Camera de Gardă Oftalmologie!

Toate cele bune.