| Dulc3amarui a întrebat:

Buna,TPU.Am o intrebare legata de rinoplastie.Am 18 ani fara 3 luni si imi doresc de foarte mult timp sa imi fac o rinoplastie deoarece sunt la pamant cu increderea in sine si tot tacamul.Nu e ceva exagerat,am narile mari, nasul lung si putin lat+deviatie de sept..Nu am nici o posibilitate foarte mare dpdv financiar si mi-as dori niste sfaturi, in caz ca ati trecut printr-o operatie de acest gen.Va multumesc sincer si apreciez orice sfat/raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MedRex a răspuns:

O chestie simpla ar fi cam 1000 lei. Acuma depinde ce, cu cine si unde. Dar prima data e musai o vizita la psiholog. Medicul chirurg plastician poate contraindica interventia.

| Dulc3amarui explică:

Tin sa precizez ca nasul meu nu are cocoasa