| Anonimul699 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare urgenta! Mi-am gaurit urechea si am hotarat sa-mi fac flash,am lasat expanderul acolo peste noapte si azi dimineata l-am scos si a curs mult sange si l-am pus la loc, is panicat si daca il acot va curge iar, ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Expanderul nu se lasa peste noapte. Sa fii sanatos.

| Anonimul699 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Si ce sa fac acum? Ca daca il scot sangerez si imi e frica, ma tem ca nu se opreste sangereaza, cum opresc angerarea?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru Anonimul699):

Fa o vizita la spital. Ca altfel.te vei trezi cu urechea taiata si cusuta de urgenta la spital. Mai bine du-te acum.

| Anonimul699 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Am gaura de 4mm si sangerarea dureaza doar 2 min dupa care se opeste