| anonim_4396 a întrebat:

Ziua sau noapte ma doare osul de la genunchi in jos ( parca ii zice tibie), Ba la piciorul stang ba la ala drept.
De la ce poate fi?
Multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

De la crestere, de la vreme (meteorosensibilitate), de la reumatism, de la exostoza tibiala etc.

| Avram_Ana_1950 a răspuns:

Daca esti copil te doare de la crestere