| geo1200 a întrebat:

de cateva zile ma doare piciorul stang foarte rau ma doare de sus de la incheetura pana la genunchi si ma injunghie osul...ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| theionika a răspuns:

Draga geo ar trebui sa te consulte un doctor daca simti ca te doare foarte rau dar in cazul in care durerile sunt mai mici ar trebui sa nu prea mergi ca ar putea sa apara oricand durerile

6 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Hmm

Sa fie artrita?

| roxystomp a răspuns:

Lasa farmacia, du-te la doctor...un doctor de recuperare...

| frumusica26 a răspuns:

Pai ai incercat sa mergi la o farmacie sau la un doctor? Te sfatuiesc sa mergi la doctor sa-ti faca un diagnostic. Pe drum ana acolo incearca sa nu-l bagi in seama.

| geo1200 explică (pentru frumusica26):

Am fost la farmacie si mi-a dat voltaren dar degeaba nimicstraight face

| mihgtr a răspuns:

Stii spitalul are urgenta unde poti sa mergi! Succes

| Ceban_Teodor_Andrei_1989 a răspuns:

Du-te la doctor. big grin