| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna TPU.am o mare problema.maine plec la mare si am mana dreapta rupta si o am in ghips. pot sa o bag in apa? doctorul a spus sa nu si mai am si 9 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Asa e. nu trebuie sa iti bagi mana in apa daca asa a spus doctorul. funda? te roooooooooooooooooooooooooooooooooooooogggggggggggggggggggggggggggg

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, din pacate nu o poti baga in apa.

| Lora a răspuns:

Nu n-o baga in apa daca vrei sa intri in apa ridici mana in sus sa nu se ude.

| Lora a răspuns:

Am uitat sa-ti spun daca o bagi in apa o sa te manance mana pentru ca apa marii e sarata iar de la sare si ghips o sa te-apuce mancarimile si n-o sa poti sa te scarpini

| Xonia a răspuns:

Cred ca poti sa te bagi in apa, dar sa nu uzi ghipsul!

| UNfriendLY a răspuns:

Nu, nu ai voie.

| Iasmiine a răspuns:

Pai daca medicul a spus ca nu, atunci nu o baga. spre binele tau big grin

| Fluffy a răspuns:

Pai ar trebui sa faci cum spune doctorul, ca el stie mai binewinking

| SalutTpu a răspuns:

Nu

| Vlad9371 a răspuns:

laughing intrebarea asta ai pus-o de plictiseala? ca la 9 ani sunt sigur ca nici un copil nu stie de TPUwinking bafta in continuare si vezi fa si tu altceva cand te plictisesti nu mai posta intrebari proaste.

| UninspiredName a răspuns:

Pai daca doctorul a spus ca nu... tu ce crezi poti?