| YoYOu a întrebat:

Am o masea care mi se misca foarte tare si cand trag de ea sa o scot ma doare. Va rog ajutati-ma. Ce sa fac ca sa o pot scoate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu incerca sa ti-o scoti tu pentru ca o rupi si radacina iti ramane acolo, oricum ajungi la dentist

| Dariusuu a răspuns:

Du-te la dentist, să nu faci vreo prostie.

O zi superbă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă,nu umbla tu la ea, trebuie să mergi la dentist, ţi-o scoate dentistul, nu tu!
Te pup!

| DiavoloMarian a răspuns:

Iti va cadea singura dar radacina va ramane acolo, asa am patit si eu, mi-a cazut in timp ce mancam, si am mers la stomatolog si am scos radacina si am rezolvat problema.sau mergi la doctor sa o scoata!