| TuoAngelo a întrebat:

Am o nelamurire si de aceea va cer sa ma ajutati va rog... Vreau sa imi fac un tatuaj la salon. Am niste cicatrici pe mana si as vrea sa mi le acopar cu acest tatuaj. Imi puteti spune daca imi bat tatuajul peste cicatrici se mai observa cicatricile dupa asta? Si cam ce pret m-ar ajunge acest tatuaj? http://www.tatuaje-piercing.ro/......gemeni.png cel mai bun raspuns primeste funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| B12 a răspuns:

Buna, nu, dupa tatuaj sa nu se mai observa nicio cicatrice, iar de pret depinde de fiecare salon, un pret estimativ undeva intre 200-500 lei.

| TuoAngelo explică (pentru B12):

Multumesc frumos happy

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Iti dai seama ca pentru a nu ti se mai vedea aceste cicatrici, trebuie un desen facut cu maiestrie. Tine foarte mult de esenta desenului, precum si de cel care il executa.
In functie de cat de mare este acest tatuaj, cat de complciat este, conteaza la pretul tatuajului.
https://www.facebook.com/....../photo.php