| deeeeea1 a întrebat:

Am o prietena care in zona sanilor are niste regiuni care se simt tari la palpare din spusele ei. ca si cum ar avea ceva sub piele. ce credeti ca ar fi? va rog as avea nevoie de cat mai multe raspunsuri.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta nu e bine. Sunt, in cel mai fericit caz, noduli. Trebuie sa mearga neaparat la medic. Neaparat!

| deeeeea1 explică:

Nu nu si-a pus silicoane

| YayuK a răspuns:

In zona sanilor dar spre subrat se gasesc ganglioni limfatici. Daca acolo se simte tare inseamna ca-s ganglionii mariti. E bine sa mearga la ginecolog.

| KyuubyGGG a răspuns:

Posibil ca si-a pus silicoane iar la operatie sa ii fi ramas ceva sub piele