| ExtezY77 a întrebat:

Am niste bubite mici in zona inghinala si unele mai mari ca se simt tari, ca si cum ai avea pietricele pe sub piele. Ce sa fie? Nu am intretinut relatii sexuale...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InsertName a răspuns:

Pai poate sa fie si de la epilat, o iritatie, sau de la transpiratie, s-au format cosuri.Din moment ce nu ai intretinut relatii sexuale nu cred ca ai de ce sa te temi, dar ar fi super bine sa te duci la ginecolog.

| junk1sta a răspuns:

De la epilat iti pot creste fire de par pe sub piele si se strange puroi acolo. Sau poate fi vorba de vreun chist. Mergi la spital, nu neaparat la ginecolog, dar cat mai repede.