| anonim_4396 a întrebat:

Heii.
De abia acum am observat ca pe bratul drept aproape de vena mi.a aparut un grup de cosuleti sub piele.Defapt..nici nu stiu cum sa.i numesc.Sunt ca niste cosurleti/basici micute,sub piele, albe(culoarea normala a pielii din zona aceea) si grupate.Mai am si in alte zone ale bratului dar sunt doar cate unu si nu se simt la palpare.
Ce ar putea fi si de la ce apar?
Multumesc oricum happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Cosuletele si-au schimbat sexul? Acum sunt cosuleti?