| SecretName03 a întrebat:

Am o problema...cand vad un obiect ascutit [gen cutit, varful de la pix, etc.] ma dor foarte rau ochii.

Credeti ca este o problema grava?

Nu imi spuneti sa ma duc la doctor pentru ca asta voi face [am programare joi]

Ofer funda! helppp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Am impresia ai nevoie de un psiholog, ai tu o problema cu obiectele ascutite, o frica ceva, parerea mea

5 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Tu ai o problema psihica in general, nu numai cu obiectele ascutite, de cate ori ai de gand sa mai intrebi porcaria asta? Clar ai nevoie de un consult!

| SecretName03 explică (pentru 4ndr33y):

Era sa iti spunc cevA..care e treaba ta de cate ori pun intrebarea? vezi-ti de caltii tai

Răspuns utilizator avertizat