| mariaalina22 a întrebat:

Am o problema ce ma ingrijoreaza. De aproximativ un an am scurgeri vaginale. Am vorbit cu mama si mi-a explicat ca asa e normal si toate cele insa de aproape jumatate de an nu mi-au mai venit si mie putin rusine sa o intreb pe mama de ce. Mentionez ca nu am avut niciodata ciclu. Deci, de ce nu mai imi vin? E normal sa se opreasca? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Corpul este imprevizibil, dar daca nu ai avut niciodata ciclu nu cred ca este o problema.
Vorbeste deschis cu mama ta, nu trebuie sa iti fie rusine sa o intrebi! Ea stie totul despre genul acesta de probleme si te poate ajuta mai mult.

Bafta!