| xXxDeeaDeeaxXx a întrebat:

Am o problema cu parul vreau sa-mi creasca mai repede... fara ulei de ricin sau alte uleiuri etc cum fac asta?
p.s dau fundita...un raspuns cat mai rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Uda-l, la flori merge...Glumeam, du-te la farmacie si ceri ulei de ricin, nu da cu prea mult ca ramai fara...par. {evita sprancenele si genele, nu cred ca vrei sa fii monospranceana sau sa vezi in dungi(din cauza genelor)} Succes!