| stefanyparis a întrebat:

Cum sa faci sa-ti creasca parul mai repede? fara varianta ulei d ricin.

Răspuns Câştigător
| alecsandrabubz09 a răspuns:

Si eu incerc sa il cresc pe al meu. Eu folosesc sampon pentru ceresterea parului, masez scalpul 5 minute in fiecre seara pentru ca accelereaza circulatia sanguina si astfel stimuleaza cresterea parului, il tund odata la 2 luni, nu folosesc placa/uscator pentru ca deterioreaza parul si incetineste cresterea. Si acum. astept laughing

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incearca sa cauti sampoane pentru cresterea parului si sa iti tai varfurile o data la 2-3 luni. In rest trebuie sa lasi timpul sa isi faca treaba.

| mona a răspuns:

Orice ai face parul nu iti creste mai repede decat trebuie

| MaTrIx8378 a răspuns:

Sa ai rabdare si vointa!

| TheTimeKiller a răspuns:

Nu stiu...stai ca incepe scoala... pune baietii sa te traga de par. Sunt 99% sigur ca va functiona. Odata am tras o fata de par si peste 8 ani ce crezi? Avea parul pana la fund. Incearca ca functioneaza!

| IubithaThaa a răspuns:

Buna!
Poti sa cauti un sampon medicinal la farmacie pentru cresterea parului!
S-au sa ai rabdare si o sa crească. funda?

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Foloseste samponul acesta:L'Oreal Elvital nutri gloss crystal.Este roz cu sclipici in el.Foarte bun.Eu ma spal cu el de un an si am parul mult mai lung.Succes.

| SORi16 a răspuns:

Un sampon foarte bun pentru cresterea parului, masti si multa rabdare.

| RobGronkowski a răspuns:

Te tragi de el pan' se face mai lung.

| sconcsurias a răspuns:

Te poti da cu petrol!

| Cristianoo a răspuns:

Uleiul de ricin se scoate foarte greu din par...incearca ulei de masline, sau masti de par de la farmacie

| roxanikafrumusik a răspuns:

Simplu iti poti impleti parul in fiecare zi la scoala sau la servici! fa-ti parul asa timp da 2 3 luni ai sa vezi schimbariwinking