| chocolatedream a întrebat:

Sallz, cum sa fac sa-mi creasca parul mai repede (fara ulei de ricin)?
funda

2 răspunsuri:
| lallalle a răspuns:

Exista tratamente privind cresterea parului.Eu am folosit ceva pastile din farmacie care stimuleaza cresterea parului si in plus tratament cu o solutie pentru par. La mine au dat rezultate si nu numai ca mi-a crescut parul dar mi s-a si regenerat. Daca nu vrei sa folosesti asa ceva, tine-l mai mult legat... daca este legat creste putin mai repede. FUNDA?

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Buna! ia-ti un gaz de par si eu il folosec si e foarte bun fundita.