| iulyluvy a întrebat:

Buna TPU...
Am o problema. de cateva zile am simtit o durere in partea de jos a soldului mai spre burta jos in colacul acela de la osul soldului dar nu in os. poate am ceva la ovare... sau apendicita. nu sunt sigura dar ma doare. probabil ceva infectie la ovare. si mama mea avea diferite infectii. dar nu stiu. aveam ceva cu problemele de ciclu si dureri de burta dar acum sunt bine. iau medicamente. dar nu stiu ce sa fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Poate fi si o apendicita. Eu era sa mor din asta. Nu te juca!