| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am o problema, de vreo 2 saptamani ma tot pisca ochii si ma dor.Am inceput sa clipesc foarte repede.
De multe ori vad in ceata.La scoala sunt in prima banca, dar ochii ma dor cand ma uit la tabla. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_Diana_1996 a răspuns:

Asa am patit si eu de multe ori si cand am fost la doctor mi dat ochelari ca sa ii port cand scriu citesc ma uit la televizor si cand ma joc pe calculator iar la al 2 lea control nu am mai avut nevoie de ei.

1 răspuns:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Ar trebuii sa faci un control. Mai mult ca sigur iti va trebuii ochelari.