| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Deci eu am 13 ani și astăzi m-a lăsat mama sa ies cu o colega. Bun, mi-am luat un Pepsi, l-am băut. După ne-am plimbat și mi-am luat 2 globuri de înghețată. După iarăși ne-am plimbat și mi-am luat și putina apa minerală. Iar acum ma doare așa de rau stomacul și când ma mișc, aud lichidul din el.

Oare ce sa fac? Ce sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pe mine ma doare stomacul toata ziua si daca beau doar Pepsi sau doar apa minerala. De asta am renuntat de mult la ele.
La combinatia pe care ai facut-o tu si adaugand si miscarea, nu e nimic grav. Iti trece in cateva ore.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai luat multe dar colegei nu i-ai luat nimic? Nepoliticosule! Data viitoare, adio plimbare cu ea.