| AlexIm123 a întrebat:

Astăzi când am dus gunoiul, când m-am întors și am urcat pe scari m-am împiedicat și m-am sprijinit pe mâini sa nu ma lovesc, și azi tot ma doare umarul drept, nu toată mana, astăzi m-a luat durerea după accident, de la ce poate fi? Când o mișc ma doare nu foarte tare dar ma doare,
De la ce poate fi TPU? crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BigBadWolff a răspuns:

Poate fi o intindere, sau poate e doar o lovitura minora, sfatul meu e sa nu o folosesti prea des si fara miscari bruste si foloseste o crema antinflamatoare si daca nu iti trece mergi la merdicul de familie si dista problema cu el/ea