| AndradaTa a întrebat:

Am o problema gigantica si va rog sa ma ajutati.

Sunt cu iubitul meu de 7luni. Mereu cand sunt cu el, sau in preajma lui, eu nu pot sa am scaun. Cateodata stam cam 4 zile impreuna, iar eu nu ma pot duce la toaleta. Stau 20 de minute la baie si nimic. Nu imi este rusine de el. Dar nu pot. Ce as putea face sa reusesc sa ma duc la toaleta? Nu vreau laxative.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Buna daca nu vrei sa apelezi la laxative atunci incearca ceva natural, mananca kiwi e un bun laxativ natural sau combina rosi cu lapte sau caise cu lapte si o sa te simti mai bine.

| Madutzza98 a răspuns:

Bea un pic de ulei...

| 이채린 a răspuns:

Doar fa-o! God. Crezi ca lui ii pasa de tine cand se caca? Nu! Caca-te.