| Loredana_6783 a întrebat:

Buna TPU...am o problema ma doare foarte rau spatele cand ma enervez, sunt sensibila, orce cuvant de jignire spusa ma face sa plang... spuneti-mi va rog de ce ma doare spatele cand ma enervez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Din cauza nervilor care odata ce tu te pui nervoasa acei nervi declansati de tine ajung la spate si iti provoaca durere, eu patesc ceva similar ca tine cand sunt suparat ma doare rau burta.

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Esti urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe semnale nervoase spre encefal de la sira spinarii. Asculta melodia de aici:http://www.youtube.com/watch?v=44Ycjy8DdVU
Nu te uita la poza daca ai selenofobie.