| anonim_4396 a întrebat:

am o problema...cand ma enervez ma doare spatele foarte rau, sunt foarte sensibila deoarece orce cuvant de jignire ma face sa plang, oare de ce ma ia durerea de spate cand ma enervez? Dau funda celui mai bun raspunshappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiutzaDeiutza a răspuns:

Probabil te doare spatele cand te enervezi poate deoarece esti prea incordata.Incearca sa te linistesti.Trage aer in piep si bea niste apa sau manaca mere asta te va calma si daca durerea persista du-te la un control caci s-ar putea sa fie altceva.