| guiwenneth a întrebat:

:* Am o problema va rog sa fiti seriosi.Fac aceste exercitii fizice in fiecare zi https://www.youtube.com/watch?v=cXn7d29H9nk.La inceput aparea o durere normala de spate dar m-am obisnuit si mi-a trecut,insa acum am o durere in partea stanga a corpului(mijlocul, marginea ce unsete spatele de abdomen cum s-ar numi) a unui muschi atunci cand ma misc.Seamana cu senzatia de febra musculara mult mai intensa ca si cum mi s-ar strange muschiul si s-ar rasuci.Nu am probleme de sanatate in afara de lipsa de calciu. Oare aceasta e cauza? Spuneti-mi va rog ce pot face sa scap de durere ca sa pot continua exercitiile.Multumesc frumos.:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să ții spatele drept, consultă medicul.
Pa, pa.