| Enigmă a întrebat:

Cum scap cat mai repede de febra musculara la abdomen?
Raspuns cat mai repede posibil. Multumesc >:d<
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Faci o baie calda.

| Psihiatra a răspuns:

Am auzit ca pastilele cu ghimbir ajuta

| Deniisze a răspuns:

Ca sa nu mai faci febra musculara trebuie sa iei cate o pastila, de preferat aspirina sau paracetalomul.Si mie mi s-a spus ca daca fac febra musculara, ca sa imi treaba, sa mai fac cate ceva exercitii.
Bafta!

| urgentr a răspuns:

Nu mai faci abdominale sau sport si incerci sa te odihnesti. Sper ca ti-am fost de ajutor. funda? Si daca te doare poti lua un paracetamol.

| croissant a răspuns:

Beau un ceai dar nu foarte fierbinte:-d

| Stephanya a răspuns:

Dupa mine(am incercat si a mers) trebuie sa faci in continuare sport ca sa-ti treaca.

| alice_7857 a răspuns:

Dupa ce faci efort manaca o lingurita de zahar