| sftb a întrebat:

Buna TPU am observat ca dupa ureche am o umflatura mica ca un bob de graunte oare ce este lipom sau altceva funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar raspunsul unui medic te va lamuri...
Asa ca, nu ezita si cere parerea medicului
O zi frumoasa sa aihappy

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca un medic iti poate spune cu adevarat ceea ce ai tu. Nu stiu cu ce te-ar linisti sau nu, daca gura lumii iti spune ca ai un lipom.

| Mussette a răspuns:

Lipom sau alunita.
Nu umbla la el, pana nu mergi la medic. happy

| George8916 a răspuns:

Nu atinge, ca va trece in 2 luni sau ceva de genu