| Ana9489 a întrebat:

am oo intrebare pentru fete, ati folosit vreodata ceva creme sau geluri pentru cresterea sanilor, sau orice solutii, dar care v-au ajutat catusi de putin? Daca ati folosit sau aveti ceva prietene care au folosit sa imi spuneti si mie cum se numeste produsul si ce efect a avut.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt ca nu am folosit si nu cunosc pe nimeni.te sfatuiesc sa astepti sani cresc can trebuie sa creasca.si eu am 12 ani si abia am si eu acolo ceva. nimic aproape.Ai timp cu camionul sa creasca.cand cresc te mananca sau iti vine ciclul.simptomele ciclului sunt par subrat(par pubian) si o secretie vaginala alba-galbuie. sper ca te-am ajutat bye.