| Sarghie_Elena_1996 a întrebat:

FUNDA! Hei TPU ce parerea aveti despre marar sau tinctura de marar? O prietena de-a mea a folosit pentru cresterea sanilor dar nu a avut niciun efect desi auzise ca da rezultate..HELP

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Normal ca nu au efect, pentru ca sunt doar mituri si chiar daca ar fi sa iti creasca sanii, vor creste prea putin pentru a se observa cu ochiul liber. Daca tanjesti dupa sani mai mari, pune-ti silicoane.

| Mirunelu a răspuns:

Cred ca depinde de corpul fiecarei persoane. La unele fete se vad rezultate, la unele nu. Personal nu am incercat dar am citit pe forumuri si pentru unele functiona, pentru unele nu.