| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

am oo intrebare pentru fete, ati folosit vreodata ceva creme sau geluri pentru cresterea sanilor, sau orice solutii, dar care v-au ajutat catusi de putin? Daca ati folosit sau aveti ceva prietene care au folosit sa imi spuneti si mie cum se numeste produsul si ce efect a avut.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cristina1999 a răspuns:

Nu exista astfel de produse " miraculoase", daca ar exista nu s-ar mai face operatii cu silicon.Insa stiu o metoda foarte sanatoasa care ii va face sa arate mai fermi : exercitii fizice. Succes!