| IoanaStefania a întrebat:

Am pe degetul inelar ca un fel de buba, dar nu e, si o am din vara trecuta si inca nu mi-a trecut. M-am dat cu creme, cu iod, spirt, mi-am mai taiat-o cu unghiera, dar tot nu se duce. Stiti niste leacuri babesti sau ceva cu care se duce? FUNDA+vot. Am poza de la deget, pentru a putea vedea cum arata, la imagine de profil.Va rog, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu se vede poza,
vezi sa nu fie de la scris...eu una asa am patit si nu am scapat de easad

| paffyxfairy a răspuns:

Nu se vede poza, dar din descrierile tale presupun ca e un neg. Adica, ceva bubita care nu trece numai cu diferite creme de la farmacie special pentru. acesta sau o planta numita : rostopasca. Dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic! Fundita? puppy dog eyes

| Angelofdemon a răspuns:

Este de la scris am si eu la fel si doare tare.si nu trece...nu-i face nimic pentru ca poate ajunge mai rau.