| Borderline a întrebat:

am pneumonie de vreo 6 zile. Pot iesi pe afara? Inca nu mi-a trecut si tusesc rar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Poti iesi afara dar nu trebuie sa depui mult efort sa transpiri cel mai indicat este sa stai acasa pana te vindeci complet Acum faci cum crezi tu happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti iesi afara cu o singura conditie! Sa nu alergi ci sa stai calm fara efort! Sper ca te ajut si eu cu ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi afaara!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu am avut pneumonie la 3 ani dar de aia grava. Nu stiu prea sigur. Eu cred ca poti iesi fiindca afara este cald si nu are cum sa se intample ceva ca sa faci din nou. Dar daca este mai rece (slabe sanse) sa nu iesi. Bye