| ȘEMaria a întrebat:

Cati dintre voi ati avut Atac De Panica? De ce? Si cum s-a manifestat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Eu am avut. La mine se manifesta cu frica de moarte iminenta, senzatia de lipsa totala de aer in corp si ameteala, confuzie. Creste ritmul cardiac si adrenalina in corp.

| fg0503 a răspuns:

La scoala eram in fata clasei langa catedra si m-am emotionat fara motiv asa am inceput sa tremur. Am reusit totusi sa ma stapanesc...