| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata un atac de panica? Cum s-a manifestat? Cat a durat si cum v-ati simtit?

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu am avut si nici nu vreau o experienta de genu.
Ai citit pe net simptomele legate de cafea si de tensiune si te-au dus cu gandul la atacul de panica? laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu, am avut si a fost groaznic...

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Bondarel99):

Atunci nu e de bine.
Mai aveai si intrebarea aia in care ziceai ca ti-e rau de la cafea.
Iti trebuie un set de analize mai amanuntite!

| Freya1 a răspuns:

Un prieten de al meu sufera de atacuri de panica frecvente si i-am vazut manifestarile.Si eu am inceput sa am dupa un accident nefericit intr-o vreme.
Palpitatii la inima, ramai fara aer, simti o frica poate chiar si nefondata, tremuri...

| Bondarel99 a răspuns (pentru Freya1):

Imi pare rau...

| FaraNumePls a răspuns:

Nu am avut
Slavă cerului!

| NicolaMaria02 a răspuns:

Am avut. Simteam ca tremur si ca nu mai pot respira. De obicei fac atac de panica atunci cand urmeaza sa se intample ceva rau. Dureaza in jur de 20 de minute la mine. Depinde acum de fiecare. Si m-am simtit foarte rau dupa, adica tremuram si parca as fi fost traumatizata de un lucru.