| idkpisi533 a întrebat:

am si eu o intrebare deci acum 2 ani ma tot manca ochiul si ma scarpinam si aveam un lichid in ochi si m-a dus mama la doctor si am luat picaturi si de atunci nu ma mai mancase. Iar acum eu nu dorm serile si stau pe pc si pe telefon, si stau pe terasa toata ziua, oare de la curent se trage? Ca dimineata cand ma trezesc am ochii umflati. Sau de la ce? Va dau poza pe Instagram cum imi arata ochiul @andra_bej dati voi mesaj ca sa va dau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se trage de la lipsa de somn si stat cu ochii in monitoare nocive

| gabriielaaa a răspuns:

E finca folosesti prea mult tecnologia si ochii au nevoie de odihna spălare cu ceai de musetel si nu mai sta pana trziu.