| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce ma trezesc in fiecare dimineata cu ochii rosii? Ca nu dorm in curent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Oare pentru ca iti petreci prea mult timp in fata calculatorului?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poate stai prea mult in fata ecranului de televizor sau a monitorului. Incearca sa-ti aplici pe ochi, inainte de culcare, comprese cu ceai de albastrele.

| Beatrice_6624 a răspuns:

Cumpara niste picaturi Systane sunt lacrimi artifciale si nu au nici o
contraindicatie ele iti limpezesc ochii, sunt produse din USA

| catthshshshs a răspuns:

Poate fi vorba de o conjunctivita... mie mi s-a intamplat ceva de genul. Cel mai bine ar fi sa mergi la medicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pe parcursul zilei stai in aer conditionat sau conduci cu geamul deschis cu siguranta te vei trezi cu ochii rosii. Fugi pana la farmacie poate iti recomanda farmacista ceva.

Răspuns utilizator avertizat