| newudropszzz a întrebat:

am si eu o intrebare.DEci sa va explic luni trebuie sa plec si am racit (am nasu' infundat putin ragusita si searafac febra ) ce as putea sa fac sa-mi treaca rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Spray de nas, poti amesteca o lingurita de suc de ceapa cu o lingurita de miere pentru raguseala iar pentru febra amesteca miere cu suc de ghimbir sau cu caise. sau niste pastile. te rog funda!