| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Acum o luna sau mai mult. am racit.
Adica am facut numai febra o noapte si eram ragusita. in fine
Dar pana in ziua de azi nu stiu tot nu mi-a trecut
Din cand in cand sunt pic ragusita si simt in gat mucozitati big grin
Ce sa fac sa`mi treaca odata
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| adutzadragutza a răspuns:

Nu prea ai facut bine. Trebuia sa consulti un doctor. Daca suierai noaptea insemna ca e de la plamani, ar mucozitatile de acl vin, noaptea daca nu mai puteai sa respiri din cauza asta erea : cand stateai in pozitie orizontala plamanii se umplaeu cu mucozitati care iti veneauu pe gura si nu te lasaU SA RESPIRI. intreaba la farmacie sau du-te la doctor.Nu mai sta asa corpul tau a luptat destul singurwinking