| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Am și eu o problemă : Acum un an când eram la kick într-un meci de sparing am întors capul brusc într-o parte și a început să mă doară în spatele capului, a început o fierbânțeală și o durere mare, mi se mai întâmplă așa când eram în duș și mă spălăm pe cap, întorceam cumva capul și brusc se simțea ceva dureros și fierbinte. Acum îmi pare rău că nu pot să explic chiar așa de bine, fac tot posibilul, dar na. După acel meci am avut în spate un guguloi, s-a umflat în zona aia, am fost la medic, am luat niște medicamente și mi-a mai trecut. Dar sunt anumite momente când se simte, parcă aș simți toată vena de acolo din spate și e destul de nașpa. Ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Nah,a trecut un an jumate, sugestiile TPU știehee hee
Ai mișcat ceva pe acolo, un mușchi, un tendon cine știe...