| MaulFlame a întrebat:

am si eu o problema

cand mananc noaptea de exemplu sandvisuri sau ceva ce contine salam,dimineata ma trezesc cu un gust naspa in gura de salam, idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spala te pe dinti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te mai bine pe dinti dupa ce mananci, eventual evita alimentele foarte procesate.

| Ghostrider332 a răspuns:

Nu mai manca salam seara!, serios man trebuie sa mananci ceva mai usor noaptea nu e recomandat sa mananci mult pentru ca te culci cu burta plina!
Papa!

| Dededededededede a răspuns:

Nu mai mânca salam.

| Sorinx a răspuns:

Stiu cum e! E de la stomac, dar cred ca te speli pe dinti, si tu la fiere vine un gust amar, nu la toata lumea.Eu cand mananc salam ma ''arde'' stomacul.