| BrunethaThaa a întrebat:

Am si eu o problema.De ceva timp, nu de mult, imi apar din ce in ce mai multe cosuri... O idee ca sa scap de ele? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi din casa numai noaptea sau seara si evita pe cat posibil spatiile luminate.

| Marry1227 a răspuns:

Mergi la un dermatolog. Dar totusi este perioada pubertatii. Scapi de ele pe la 20 de ani

| Rosu_Bettina_1984 a răspuns:

Iti recomand o cura cu pastile cu extract de urzica de la firma Harmony Line, cate 2-3 pe zi in functie de tipul tenului. daca e ff gras, 3 pastile.In paralel, lupta si in exterior cu masti facute din zeama de rosie(tomate) si argila cosmetica. Functioneaza 100%.

| xanda95 a răspuns:

Daca vrei sa scapi cat mai repede de cosuri mergi la farmacie si iti cumperi o crema Skinoren intr-adevar este scumpa 50 lei dar in 4-5 zile iti trece la mine a mers dar sa te dai si in continuare cu ea