| Nebuneală a întrebat:

Heiiihappy De la un timp imi apar cosuri pe fatastraight face Iar eu nu am avut pana acum cosuri. si nu stiu cum sa scap de ele. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Probabil ai cam vreo 13-14 ani.este normal sa ai cosuri.happy
nu te alarma. e din cauza ca, corpul tau se dezvolta.happy
Nu te da cu Fond de ten, sau pudra! iti vor aparea mult mai multehappy
LAsa-le asahappy
Poti dupa Dus sa te dai cu o crema hidratanta, si sa iti cumperi "ZYNERIT" este foarte bun pentru toate timpurile de ten.
Dermatologii il recomandahappy
Bafta.
aaa.si mai bine sterge-te pe fata cu servetele si cat mai frecventhappy
Imi dai fundita?hee hee

3 răspunsuri:
| lallyy a răspuns:

Du-te la dermatologie...recomand spitalul militar(Bucuresti)doctor:Viorel Trifu

| Heliodor a răspuns:

Dermatologul iti poate spune cel mai bine ce tratament sa folosesti, nah tip ten, activitati hormonale etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi sapun de sare. ajuta mult dar depinde de cat de grava e problema ta. Oricum mineralele ajuta mult la ten si produsele naturale.Sapunul eu l-am luat din Praid dar se gaseste si pe internet.Bea lichide, hidrateaza-te. Ceaiurile detoxifiante sunt bune.Bafta