| Nynutza777 a întrebat:

Buna TPU am si eu un pisic si i s-a umflat fata si mi-e frica oare ce are? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Pisicul tău poate s-a lovit sau este bolnav.
Dacă vrei să îl ajuți,să îl salvezi du-te repede cu el la medicul veterinar și fă-i un consult, urmează un tratament dacă e nevoie.
Un medic veterinar te va lămuri, îți va salva pisicul.

Numai bine!
Sper să se facă bine pisica.

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Poate s-a lovit. stai linistita ca o sa-i treacawinking!

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Pisicuta mea apatit la fel si am dus-o la medicul veterinar a spus ca a fost o intepatura cu nu stiu ce si i-a facut un vaccin dupa care trebuia sa mai vin de cateva ori.A spus ca am venit la timp ca daca nu se agrava.

| ღAncaღ a răspuns:

Pai poate i s-a umflat din cauza ca a cazut sau ceva de genu, sau poate e bolnav, poate il dor dinti, intreaba un medic veterinar!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

"oare ce are, fundita?"

cred ca fundita nu are. O fi avand viermi intestinali.